KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177614
nr 1417 7614
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AA, oramad. Landskap med bro, Olja på pannå, 62x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:15:29
4/9 21:28:01
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg